Par mums

Lai arī EAuto, kā auto tirdzniecības zīmols Latvijas tirgū ir salīdzinoši jauns, tā pirmssākumi meklējami vēl tālajā 90-o gadu sākumā, kad, tikko neatkarību atguvusī Latvijas valsts, sniedza jaunas iespējas un pavēra vārtus Kapitālisma pasaulē. Tie bija laiki, kad valstī straujiem tempiem attīstījās lietotu automobiļu plūsma no Eiropas. Jau toreiz, mūsu šodienas komandas biedri, importēja automašīnas no Vācijas, krājot vairāku desmitu gadu pieredzi. Nu ir pagājis labs laiks. Daudz kas ir mainījies kopš tiem laikiem. Latvijas iedzīvotājiem arī ir mainījušies savi uzskati un prasības par lietotu auto. Kā piemēru noteikti daudzi aceras, kad pirms gadiem 10-15 klīda baumas, ka Korejas automašīnu, lietoto auto tirgū pārdot ir tikpat kā neiespējami!! Bet tagad... Tā ir bezmaz vai top 10 prece lietoto auto tirgū. Mūsdienās auto izvēle ir kļuvusi daudz plašāka, līdz ar to pircējs ir kļuvis izglītotāks un izvēlīgāks. Automašīnu ir daudz un tirgus ir ļoti labi jāpārzin, lai spētu pircējam piedāvāt to labāko un kvalitatīvāko preci draudzīgā cenā. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei, mēs spējam palīdz mūsu klientiem atrast tieši to, ko viņi vēlas. Mēs esam sapratuši, ko grib mūsu pircējs. Tieši tāpēc mūsu komanda ir šeit.

Kas notiek šodien?Pircējs meklē pēc iespējas labāku auto, par iespējami zemāko cenu. Protams, ir jāsaprot, Lēts un Kvalitatīvs - tās ir divas savstarpēji pretējas lietas. Bet ir arī Kompromiss. Atkarībā no klienta vēlmēm, šīs ir 3 lietas, ko mēs spējam piedāvāt katram mūsu klientam, atkarībā no tā, ko viņš izvēlas. Tie ir pārsvarā pa Latviju braukti auto, kas atrodas mūsu auto tirdzniecības uzņēmuma teritorijā. Ja Jūs nespējat atrast sev piemērotu auto no mūsu esošajiem, mēs piedāvājam atrast to Vācijā (kur no laika gala automašīnas ir bijušas pārākas gan tehniskā stāvokļa, gan komplektācijas ziņā par Latvijā brauktiem auto un izvēle tur ir nesalīdzināmi lielāka).
Bet, ir viens Bet. Klients saka - Es jau labprāt, bet kā lai es to izdaru, ja es gribēju saņemt finansējumu bankā, bet neviena banka man nedos naudu auto iegādei, ja paša auto Latvijā nemaz nav. Tad mēs Jūs varam iepriecināt. Tagad mēs sadarbojamies ar vadošajām līzinga kompānijām Latvijā un uz pirmās iemaksas pamata (20%) piedāvājam nopirkt Jūsu vēlamo auto arī Vācijā un noformēt viņu līzingā, kad auto jau būs mājās.
Ir pienācis tas laiks, kad strādāt un pelnīt var tikai godprātīgi uzņēmumi. Patstāvīgi, strauji augošs klientu loks liecina par to, ka mēs visu daram pareizi. Priekš mums, automašīna nav vienkārši transportlīdzneklis. Tas ir mūsu hobbijs, mūsu dzīvesstils un liela daļa mūsu dzīves. Labprāt gaidīsim Jūs, mūsu auto salonā un sniegsim jebkuru konsultāciju saistībā ar Jūsu jauna lietotā auto iegādi. Mēs noteikti atradīsim kopīgu valodu un iespējams tieši pie mums Jūs atradīsiet savu jauno auto.

EAuto komanda